KONČAR na Sajmu gospodarstva u Mostaru

U Mostaru, u Bosni i Hercegovini, danas je otvoren 22. Međunarodni sajam gospodarstva na kojem već tradicionalno sudjeluje i KONČAR.

Sajam će okupiti tristotinjak izlagača iz 30 zemalja, a ove godine zemlja partner je Narodna Republika Kina.

Sajam gospodarstva u Mostaru

Bosna i Hercegovina jedno je od najvažnijih tržišta KONČARA te, od samih početaka Sajma, na izložbenom prostoru u paviljonu 2 predstavljamo proizvode i usluge iz raznih područja djelovanja.

Ove godine tematskim fotopanoima, prospektima i promotivnim materijalima nastupit će društva KONČAR – Inženjering za energetiku i transport, KONČAR – Distributivni i specijalni transformatori te KONČAR – Generatori i motori.

Prijavi se na KONČAR newsletter

Zanima te na čemu trenutno radimo, na koja tržišta najviše izvozimo, koliko smo društveno odgovorni i zašto su naši zaposlenici naša najveća vrijednost?

Prijavi se na KONČAR news i svaki mjesec budi u toku sa svim našim postignućima i iskoracima.

Prijavi se
KONČAR Newsletter

Vezane vijesti

Možda će te zanimati i ove vijesti.

Rekordni rezultati i održiva strategija kao oslonac dugoročnog rasta Grupe KONČAR
Poslovanje
Rekordni rezultati i održiva strategija kao oslonac dugoročnog rasta Grupe KONČAR

Na današnjoj održanoj sjednici Nadzornog odbora KONČARA usvojeno je revidirano konsolidirano Godišnje izvješće Grupe KONČAR za 2025.

KONČAR dobitnik Equal Pay Champion certifikata drugu godinu zaredom
Održivost
KONČAR dobitnik Equal Pay Champion certifikata drugu godinu zaredom

Danas je SELECTIO Grupa, vodeća grupacija za savjetovanje u ljudskim potencijalima, okupila renomiranu HR zajednicu te pedesetak HR direktora i predsjednika Uprava kako bi uručila treću generaciju

Svečano otvorena KONČAR dvorana na Fakultetu strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu
Održivost
Svečano otvorena KONČAR dvorana na Fakultetu strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu

Nastavak ulaganja u mlade i visoko obrazovanje