Drugi „Platinasti ključ“ za izvrsnost u izvozu

Pod visokim pokroviteljstvom Vlade Republike Hrvatske, udruga Hrvatski izvoznici jučer je svečano obilježila dvadesetu obljetnicu i održala dodjelu nagrada „Platinasti ključ“ u Hrvatskom državnom arhivu u Zagrebu.

Hrvatski izvoznici predstavničko su tijelo poduzeća i organizacija koje zajednički djeluju na promociji i zastupanju interesa hrvatskog izvoza te u sklopu svoga djelovanja dodjeljuje nagrade „Zlatni ključ“ najboljim izvoznicima za prethodnu godinu i „Platinasti ključ“ za posebno isticanje gospodarstvenika koji održavaju kontinuitet i izvrsnost u izvozu.  

KONČAR – D&ST - drugi „Platinasti ključ“ za izvrsnost u izvozu

Kako je KONČAR - D&ST tijekom godina primio više „Zlatnih ključeva“ i „Platinasti ključ“, sada im je uručen i drugi „Platinasti ključ“ za kontinuitet u izvozu.

Zahvalni smo što se i putem ove nagrade potvrđuju i prepoznaju naši kontinuirani napori i rezultati. 

Čestitamo svim našim zaposlenicima, partnerima i kupcima te svim nagrađenima s kojima s ponosom dijelimo ovu nagradu!

Prijavi se na KONČAR newsletter

Zanima te na čemu trenutno radimo, na koja tržišta najviše izvozimo, koliko smo društveno odgovorni i zašto su naši zaposlenici naša najveća vrijednost?

Prijavi se na KONČAR news i svaki mjesec budi u toku sa svim našim postignućima i iskoracima.

Prijavi se
KONČAR Newsletter

Vezane vijesti

Možda će te zanimati i ove vijesti.

105 godina znanja, predanosti i ulaganja u mlade
Održivost
105 godina znanja, predanosti i ulaganja u mlade

KONČAR povodom svoje 105. obljetnice održao tradicionalnu dodjelu novčanih nagrada najboljim studentima Tehničkog veleučilišta Zagreb

Hrvatska dobila novi proizvodni centar za globalno tržište energetskih transformatora
Poslovanje
Hrvatska dobila novi proizvodni centar za globalno tržište energetskih transformatora

Svečano otvorena nova moderna tvornica tvrtke KONČAR – Transformatorski kotlovi u Sesvetskom Kraljevcu

Potpisan 95,2 milijuna eura vrijedan ugovor o rekonstrukciji proizvodnih jedinica Hidroelektrane Varaždin
Poslovanje
Potpisan 95,2 milijuna eura vrijedan ugovor o rekonstrukciji proizvodnih jedinica Hidroelektrane Varaždin

HEP Proizvodnja d.o.o. i KONČAR d.d. sklopili su ugovor o rekonstrukciji proizvodnih jedinica u Hidroelektrani Varaždin.